УСПІХИ

Більше десяти років я здійснюю надання правової допомоги клієнтам. З них більше п’яти я працюю як адвокат. За цей період я надав людям понад 30000 різноманітних консультацій і роз’яснень, підготував більше 2500 різноманітних процесуальних документів до судів та інших органів і установ. У судах, органах прокуратури і міліції довелося представляти та захищати інтереси декількох сотень клієнтів.

Переконаний, що не має потреби описувати всі приклади успішного надання допомоги клієнтам у вирішенні їхніх проблем. Тим більше, що про більшість таких випадків у справах, у яких я працював pro bono, й так достатньо написано в засобах масової інформації.

Однак, думаю, є необхідність написати про кілька інших історій успішного надання юридичної допомоги, а також як я відстоював власні права і права своїх рідних. Адже, саме ці приклади ілюструють те як я працюю за межами своєї pro bono діяльності.

Крім того, я переконаний, що якісно може захищати інтереси клієнтів той, хто може в першу чергу захистити самого себе.

Відразу хочу зауважити, що на оприлюднення цих кількох історій успіху мною від клієнтів (за умови нерозголошення їх імен) отримано письмові погодження. Тому, для нерозголошення адвокатської таємниці імена клієнтів, назви державних органів та судів змінені (вигадані).

У цьому розділі блогу описані окремі приклади категорій справ, надання допомоги в яких і подібних я здійснював неодноразово (див. 1) Приклади захисту своїх прав. 2) Як я надаю допомогу клієнтам: Історія 1….. Історія 2… та ін.).

9 responses to “УСПІХИ

 1. Микола дякую за створення цього блоку, цікаво буде дізнатися щось нове для себе, крім того, беручи до уваги попередні Ваші опублікування теми будуть актуальними. Також, я вважаю щоб б було чудово, якби був би створений окремий розділ де б можна було пропонувати якісь конкретні теми для обговорення чи пропонувати відвідувачам певні питання на загальний розгляд.

 2. Радію, що з’явився Ваш блог. Думаю, що скоро почнуть гуртуватися спільноти
  ’ТИХ ХТО НЕ БАЧИТЬ ПЕРСПЕКТИВ’

  Нас таких скоро будуть тисчячі.

 3. Петро Захарчук

  Чому так багато критики по статті “Чи може адвокат буди “спрощенцем”

  • Блог адвоката Миколи Глотова

   Якщо питання стосується критики, яку на сторінках Юридичного вісника пише мій колега адвокат Ігор Головань, то я не знаю. Є кілька версій: 1) він принципово вважає, що всі адвокати мають бути в однакових умовах і платити однакові податки (чи то ті, які працюють в адвокатських об’єднаннях, чи практикують індивідуально); 2) а можливо елементарна “жаба”, що одні платять більші податки на загальній системі оподаткування як самозайняті особи чи ті, які працюють в адвокатських об’єднаннях, а інші – такі як я – платять єдиний податок і “у вус не дують”. Адже, пан Головань має адвокатське об’єднання, а таким об’єднанням не дають можливості платити єдиного податку.

  • Блог адвоката Миколи Глотова

   Взагалі мені його позиція не подобається. Вона нагадує скоріше поведінку “вредного” працівника податкової, який не знає яким ще чином зробити, аби не дати людині спокійно працювати, аніж поведінку колеги. Хоча взагалі дискусія у нас з ним досить цікава. От тільки він всіляко намагається заглиблюватись в буквоїдство, забувачи чи ненароком чи спеціально про принцип “що не заборонено – те дозволено”, а також перекручує або ж не помічає окрмі мої зауваження, які йому не вигідні.

 4. Блог адвоката Миколи Глотова

  Хоча сам по собі колега не дурний і свою справу знає.

 5. Павліна Пруднікова

  “Бійся байдужих. Вони не вбивають і не зраджують. Але тільки з їх мовчазної згоди існують на світі вбивство та зрада”. Дуже приємно, що є небайдужі люди, які власним прикладом намагаються привернути увагу пересічних громадян до великих проблем сьогодення… Один з них – адвокат, правознавець з великої літери, просто щира, порядна людина – Микола Глотов. Дякую за блог та бажаю величезних успіхів!

 6. Можливо лист Міндоходів України від 15.11.2013 р.
  № 15455/6/99-99-18-03-02-04 щось прояснив на ситуацію “Чи може адвокат бути на єдиному податку?”. Мене це питання також дуже хвилює.
  Адвокат Анна.

 7. Блог адвоката Миколи Глотова

  Ні, цей лист нічого не пояснив. Наразі є позиція Національної асоціації адвокатів, яка планує ініціювати внесення зміни до законодавства щодо надання можливості адвокату бути платником єдиного податку і без його реєстрації підприємцем.. Таку позицію в суботу 21.12.2013 р. озвучив заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Гвоздій Валентин Анатолійович. Так що чекатимо… а я в свою чергу продовжуватиму судитися із Міндоходів.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s