Стягнення боргу в Росії

У 2014 році в Росії помер мій рідний дядько. Так трапилося, що я виявився єдиним найближчим його спадкоємцем. Оскільки по закону після його смерті мав би спадкувати мій батько (його брат), коли би був живим. Але, так як він помер багато років тому, то спадкоємцем по праву представлення став я.

По собі дядько залишив мені спадщину до складу якої, крім іншого, увійшли і борги, які дядьку за життя не встиг повернути позичальник – один з його знайомих.

Добровільно повертати кошти чоловік, який їх позичив у дядька, не захотів й ініціативи не виявив. Тому, я змушений був звертатися до суду. Проте, складність справи полягала в тому, що позичальник грошей мешкає в Росії і є громадянином відповідної країни. Через це мені довелося звертатися до російського суду по захист.

Зокрема, маючи вже певний досвід застосування російського законодавства і надання допомоги громадянам України та інших країн, яким доводилося захищати свої права у російських судах, я самостійно підготував та подав відповідний позов до Кіровського районного суду міста Самари.

Під час розгляду мого позову відповідним судом я перебував з візитом у м. Самара (Росія) й особисто сам представляв себе у судовому засіданні по відповідній справі.

12 листопада 2015 року Кіровський районний суд міста Самари розглянув справу за моїй позовом та прийняв рішення, яким мій позов задовольнив повністю. Суд зобов’язав боржника повернути мені борг, який він був винен моєму покійному дядьку.

 

Advertisements