Виселення кривдника

У травні 2015 року до мене по допомогу звернулася мешканка міста Дубно. Жінка розповіла, що вона не одружена, але вже багато років живе з чоловіком від якого має дитину. Крім того, повідомила, що від іншого чоловіка має двоє старших дочок.

Пані Валентина повідала, що звернулася до суду із позовом про виселення співмешканця, так як він б’є її та принижує її дочок. Звернутися до суду їй допоміг юрист, який написав позов. Але, коли справа опинилася у суді, юрист, що писав позов, відмовився ходити на судові засідання. Просила мене допомоги позбутися батька її сина з яким не перебувала у шлюбі.

Я проаналізував ситуацію та виявив, що жодних правових підстав, щоб жити у її квартирі співмешканець Григорій не має, у її житлі він взагалі не зареєстрований по місцю проживання. Тому, порадив жінці, коли співмешканця не буде вдома, змінити замок.

Валентина так і зробила. Коли співмешканець Григорій прийшов до її помешкання і не зміг його відчинити, то почав ламати двері. Жінка викликала за моєю порадок працівників міліції. Після цього у присутності міліціонерів вона виставила речі співмешканцю йому за двері.

Що ж до позову, то в суді жінка подала заяву про залишення його без розгляду.

Як результат, на сьогодні батько її дитини вже не принижує її доньок, а навпаки грошима допомагає утримувати як спільного сина, так і купує подарунки її дочкам. Але живе він поки окремо від п. Валентини, так як вона боїться, що він по поверненню знов почне поводити себе зневажливо до неї і її дітей.

Advertisements