Залиття квартири

У 2013 році до мене по допомогу звернувся рівнянин Віктор. Чоловік розповів, що під час проведення у його квартирі працівниками одного із місцевих ЖКП ремонтних робіт вони залили його квартиру і квартиру його сусідів.

Зокрема, під час заміни батареї опалення в його квартирі із неї витікла вода. Вона проникла через стелю до сусідів на поверх нижче. На чоловіка до суду подали сусіди й він не знає, що йому робити.

Я проаналізував наявні документи і виявив, що протікання води виникло через неузгоджені дії працівників ЖЕКу та організації-теплопостачальника.

Щодо можливих способів захисту в суді я надав чоловіку консультацію, а також на його прохання підготував заперечення до суду та здійснив представництво інтересів у Рівненському міському суді та Апеляційному суді Рівненської області.

Як результат, у задоволенні позову до мого клієнта про стягнення завданих залиттям квартири збитків було відмовлено. Моєму клієнту не довелося сплачувати 20 000 грн. збитків, які вимагав з нього сусід, так як залиття відбулося не з його вини. Рівненські суди справедливо вирішили, що саме комунальники мають сплатити кошти людині, квартиру якої було залито через неузгоджену роботу їхніх працівників.

Advertisements