Поновлення на роботі

У червні 2013 року до мене по допомогу звернувся житель Костополя. Чоловік, якому до пенсії залишилося півтора роки, поскаржився, що його роботодавець намагається вижити з роботи всіма можливими шляхами.

Так, керівник вимагав, щоб пан Іван написав заяву на звільнення за власним бажанням. А коли він не погодився, то роботодавець кілька разів підряд провів перевірки дотримання ним правил охорони праці, санітарно-гігієнічних правил на робочому місці.

Як результат, була винесена працівнику Івану спочатку догана, а потім й прийняте рішення про його звільнення.

Проте, пан Іван Іванович хотів ще попрацювати, так як більше 35 років свого життя віддав саме цій роботі.

Я допоміг йому підготувати та подати позов до суду. На етапі судового розгляду з ініціативи клієнта були мною проведені переговори з його роботодавцем.

Результат: позов ми забрали із суду (залишили без розгляду), так як директор скасував накази щодо догани і звільнення. Він погодився дати можливість старожилу підприємства спокійно попрацювати на ньому до пенсії. Клієнт сам вирішив запропонувати такий компроміс, так як й так планував з виходом на пенсію звільнятися з роботи, щоб зайнятися вихованням онуків.

Так, з моєю допомогою керівник і працівник примирилися. Іван Іванович допрацював до досягнення пенсійного віку й звільнився у зв’язку з виходом на пенсію. Наразі йому вже не до роботи, так як він занятий вихованням трьох онуків.

Advertisements