Кімната в гуртожитку

У вересні 2014 року по допомогу звернувся рівнянин Михайло. Розповів, що він мешкає в кімнаті у гуртожитку, який місцеве управління ЖКГ Рівнеради передало на обслуговування одній із організацій.

Чоловік поскаржився, що ця організація звернулася до міського суду з вимогою, щоб його виселили із займаної кімнати в даному гуртожитку.

В процесі надання допомоги по цій справі вдалося з’ясувати, що п. Михайло не має ордера для проживання в кімнаті. Хоча чоловік поселився в гуртожитку не самовільно, а з погодження його завідуючого та роботодавця в якого раніше працював.

Крім того, вдалося з’ясувати, що організація, яка звернулася до суду з позовом про виселення Михайла, має забезпечувати утримання гуртожитку, а не займатися питаннями поселення чи виселення мешканців.

В міському суді справу було програно. Суд вирішив виселити чоловіка із займаної кімнати. Тоді я підготував і подав до суду апеляційну скаргу.

Результат: рішенням Апеляційного суду Рівненської області рішення Рівненського міського суду було скасовано. Організації у задоволенні позову до Михайла апеляційний суд відмовив. Таким чином, чоловік й надалі залишився мешкати у кімнаті в гуртожитку.

 

Advertisements