Житлова суперечка

Наприкінці літа 2016 року до мене по допомогу звернулася рівнянка, яка розповіла, що без її присутності суд вирішив виселити її разом з дітьми з квартири у якій вони мешкають більше 20 років.

Як з’ясувалося,  26 лютого 2017 року Рівненський міський суд дійсно своїм заочним рішенням у справі №569/16195/15-ц вирішив усунути перешкоди ТзОВ “АПМ Плюс” в користуванні житловим приміщенням – квартирою №67 у будинку №16 по вул.А.Мельника у м. Рівне, шляхом виселення ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, без надання іншого житлового приміщення.

В процесі надання допомоги клієнтці виявилося, що коли із суду приносили повістки, то її не було дома. Після кількох її неявок на судові засідання, про проведення яких жінка нічого не знала, виклик її на засідання було проведено через місцеву газету. Але, так як вона не виписує і не читає газет, то про засідання суду й не знала. І про те, що вона має з дітьми залишити житло жінка дізналася лише влітку від державних виконавців.

Після цього з моєю допомогою рівнянка звернулася в суд з проханням надати текст судового рішення, після отримання якого я їй допоміг підготувати заяву про його перегляд.

У зв’язку з рядом об’єктивних причин та відводами декількох суддів (наприклад, судді, який раніше розглядав аналогічну справу) судовий процес із перегляду заочного рішення від 26.02.2016 року тривав до березня 2017 року.

02 березня 2017 року Рівненський міський суд своєю ухвалою скасував оскаржуване заочне рішення та призначив справу до розгляду в загальному порядку. І хоча це ще не повна перемога, а проміжна, але все ж перемога! Оскільки, в аналогічній справі Рівненський міський суд 23.06.2016 року відмовив людині в задоволенні заяви про перегляд заочного рішення і її навідміну від моєї клієнтки вже виселили.

Advertisements