Галерея

Де отримати довідку для оформлення пенсії, коли орган, в якому працювали, ліквідований чи відсутня подібна посада

Вам потрібна довідка про заробітну плату для призначення пенсії, але орган державної влади, в якому ви працювали, ліквідований чи він є, але аналогічної вашій посаді в ньому давно не має / або її перейменували. Якщо у вас саме одна із таких ситуацій, то ця стаття-консультація саме для вас!

В п’ятницю 21 липня 2017 р. набув чинності Порядок видачі довідок про заробітну плату для призначення пенсій окремим категоріям осіб у разі ліквідації державних органів, у яких особи працювали, а також перейменування (відсутності) їхніх посад, затверджений наказом Мінсоцполітики №750 від 10.05.2017 р.

Вищевказаний Порядок передбачає до кого особа можне звернутися по отримання довідки про заробітну плату, якщо державний орган в якому працювала така особа ліквідовано чи перейменована (відсутня) посада, яку така особа займала у відповідному органі. Зокрема, згідно п. 3 Порядку у разі ліквідації державного органу без правонаступника або якщо останнє місце роботи особи на посаді державної служби було в органі, який на час призначення особі пенсії відсутній чи у якому на час призначення пенсії перейменовані (відсутні) посади, у тому числі відсутні відповідні посади державної служби, довідки для призначення пенсії видають:

а) Міністерство соціальної політики України – особам, у яких останнє місце роботи на посаді державної служби було в державних органах, юрисдикція яких поширювалася на всю територію України;

б) структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчі органи міських, районних у містах (у разі утворення) рад – особам, у яких останнє місце роботи на посаді державної служби було у відповідних державних органах, юрисдикція яких поширювалася на територію однієї або кількох областей, м. Києва або м. Севастополя, одного або кількох районів, міст обласного значення, та органах місцевого самоврядування.

Тобто, якщо, наприклад, ви працювали в обласному відділенні певного державного органу, який ліквідовано без передачі повноважень такого органу іншому органу, то і довідку про заробітну плату для призначення пенсії можете отримати в департаменті соціального забезпечення відповідної обласної державної адміністрації. Якщо ж працювали в районному органі чи міському, то по довідку потрібно буде звертатися у вищеописаній ситуації до районного / міського управління соціального захисту населення.

УВАГА!

  1. Якщо державний орган, який для особи був останнім місцем роботи на державній службі, знаходиться на тимчасово окупованій території або в населеному пункті, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або зареєстрований на підконтрольній українській владі території в межах України, але фактично не розпочав свою діяльність, довідки для призначення пенсії видають структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчі органи міських, районних у місті (у разі утворення) рад за місцем фактичного проживання на підконтрольній українській владі території в межах України.
  2. Якщо державний орган перебуває на стадії ліквідації, довідку видає ліквідаційна комісія.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s