Галерея

З Днем юриста!

08 жовтня в Україні своє професійне свято відзначають юристи.

Вітаю всіх колег із святом та зичу задоволення від обраного життєвого шляху.

І в честь свята хочу, щоб кожен, хто обрав для себе цю нелегку професію, пригадав чому він це зробив, якими почуттями керувався при виборі власного майбутнього.

Пригадайте, товариші й побратими, що обираючи спеціальність “Правознавство” ми мріяли успішно допомагати тим, хто сам не в змозі себе захистити, прагнули знайти власний шлях і стати професіоналами в своїй справі, працювали над тим, щоб бути гідними поваги власних батьків. І лише в останню чергу задумувались про великі гонорари, славу чи популярність. Переконаний, що я не один такий мрійник. Хоч і розумію, що ці слова не стосуються абсолютно всіх.

Однак переконаний, що гроші, влада чи слава ніколи не можуть бути головним для справжнього професіонала. Головне у праці юриста – приносити користь людям і суспільству…. Робити світ кращим.

А для тих, хто лише робить перші кроки в правничій професії або ж на шляху її обрання чи здобуття… хочу нагадати, що юрист – це:

– не завжди великі гонорари, влада чи слава;

– копітка щодення праця, в тому числі робота над самим собою (постійна самоосвіта);

– висока відовідальність не лише за себе, але й за долі інших людей.

Сподіваюсь, що з часом те, що я хотів написаним вище сказати, зрозуміють і ті люди, які правові знання і навики використовують для грабунку й обману інших. Сподіваюсь, що вони й зрозуміють те, що не можна жити тільки для себе чи власної родини й таким чином обгрунтовувати “не чесні” способи заробітку. Потрібно хоч інколи думати про інших. Бо в 2 на 2 метри могили не забрати із собою награбоване і зароблене не чесним шляхом (яхти, автомобілі, маєтки або ж навчання дітей закордоном). Бог є і він все бачить!

 Ще раз зі святом!

юрист Микола Глотов.

Advertisements

2 responses to “З Днем юриста!

  1. Блог адвоката Миколи Глотова

    P.S. Як післямова… Вважаю додати, що я переконаний у тому, що справжній юрист – не той, хто має диплом юриста (відповідну освіту), а той хто використовує отримані знання і навики для захисту в першу чергу власних прав. Бо лише людина, яка знатна допомогти самому собі, може ефективно допомагати іншим.

  2. Петро Захарчук

    Вітаю зі святом колега!!!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s