Захист прав потерпілих

Якщо ви або ваші близькі потерпіли від крадіжки, побиття, дорожньо-транспортної пригоди, шахрайства чи іншого правопорушення і не знаєте, що робити для подальшого захисту власних прав у подібній ситуації, то можете звернутися до мене по допомогу.

Я маю більш як 10-річний досвід надання допомоги потеріплим консультаціями і написанням документів до міліції, прокуратури та судів, а також більше як 5 років  досвіду захисту прав потерпілих як адвокат у судах і інших органах влади.

На сьогодні мною самостійно розроблено перший в Україні “Портал захисту прав потерпілих“. На відповідній сторінці як і у цьому моєму Блозі будь-хто бажаючий може дізнатися про особливості захисту потерпілими власних прав: як діяти в тій чи іншій типовій ситуації. Але така інформація, що оприлюднюється на Порталі, є більше настановчою. Як правило, ознайомлення із нею допоможе правильно людині зорієнтуватися саме в типових ситуаціях та на первинному етапі свого самозахисту. В подальшому ж без професійної допомоги адвоката не обійтися.

Разом із тим, на порталі ви не лише зможете знайти відповіді на свої окремі питання, але й дізнатися про те, де у вашому місті найближче до вас знаходиться офіс адвоката, котрий займається наданням допомоги у подібних справах. Хоча, за бажання, ви також у своє місто для захисту власних прав можете запросити і мене. Оскільки як клієнт ви вільні у виборі представника / захисника. А для мене відстань не має значення.

Advertisements