ПОСЛУГИ / SERVICES

Якщо ви потребуєте кваліфікованої юридичної допомоги – звертайтеся до мене.

DSC_0089

Отримані за роки навчання і роботи знання, досвід, вироблені навики та постійне самовдосконалення дозволяють мені впевнено виконувати навіть найскладніші завдання.

Я готовий запропонувати навіть самому вибагливому клієнту свої послуги.

Клієнту, який укладає зі мною договір, я не гарантую виграш справи, бо я не суддя. Але я гарантую свою націленість на результат, чесне виконання завдань і відповідальне ставлення до роботи. Бо це те, що залежить саме від мене.

***

За більш як 10 років роботи мені доводилося надавати правову допомогу жителям України, Білорусії, Росії, Польщі, Італії, Іспанії, Німеччини, Норвегії, Франції та США. Здебільшого клієнтів з іноземних країн цікавили питання застосування українського законодавства. В окремих випадках доводилося надавати допомогу в судових справах у судах Росії та Молдови.

***

Хочу зауважити, що я адвокат. Робота по наданню правової допомоги – це мій хліб. Саме тому свої послуги я надаю переважно на компенсаційній основі. Але поруч з цим у мене є певні цінності. Саме тому частину свого часу приділяю наданню безоплатної правової допомоги окремим людям, які потребують такої підтримки. Переважно такою благодійністю я займаюся по справах, які стосуються судової тяганини людей з органами влади чи їх посадовими особами. Дещо рідше, але інколи я берусь на безоплатній основі (pro bono) і за справи проти монополістів, які мають більше інструментів для захисту своїх інтересів, аніж прості люди.

***

Принципи роботи з клієнтами

1. Завжди готовий вислухати вашу історію і запропонувати варіанти можливого рішення.

Моє завдання – розповісти про можливі моделі поведінки у тій чи іншій життєвій ситуації, пояснити плюси та мінуси кожного із пропонованих варіантів. Але я не можу ні на чому наполягати і приймати рішення за вас. Оскільки кінцевий вибір саме за вами!

2. Впевнений, що кожна життєва ситуація клієнта унікальна і неповторна.

Хоч і трапляються подібні випадки, але деталі, які зазвичай відіграють ключову роль, переважно відрізняються. Саме тому при наданні допомоги клієнтам я завжди вникаю у деталі. Це дозволяє досягати результатів, які ставить замовник.

3. Якщо я розумію, що справа не може мати перспективи її вирішення в тому вигляді в якому її бачить клієнт, тоді шукаю компромісний варіант, котрий влаштовує його і досягнення якого є реалістичним.

Впевнений, що між адвокатом та клієнтом мають бути максимально довірливі стосунки.

***

У роботі та житті використовую чинні Правила адвокатської етики (2017).

Advertisements

One response to “ПОСЛУГИ / SERVICES

  1. Ротатенко Михайло

    Написано красиво – хочеться вірити, що й на ділі воно теж так вправно виглядає…

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s