Services / Послуги

Якщо ви потребуєте кваліфікованої юридичної допомоги, то можете звертатися до мене.

DSC_0089

Принципи роботи з клієнтами

1. Завжди готовий вислухати вашу історію і запропонувати варіанти можливого рішення.

Моє завдання – розповісти про можливі моделі поведінки у тій чи іншій життєвій ситуації, пояснити плюси та мінуси кожного із пропонованих варіантів. Але я не можу ні на чому наполягати і приймати рішення за вас. Оскільки кінцевий вибір саме за вами!

2. Впевнений, що кожна життєва ситуація клієнта унікальна і неповторна.

Хоч і трапляються подібні випадки, але деталі, які зазвичай відіграють ключову роль, переважно відрізняються. Саме тому при наданні допомоги клієнтам я завжди вникаю у деталі. Це дозволяє досягати результатів, які ставить замовник.

3. Коли розумію, що справа не може мати перспективи її вирішення в тому вигляді в якому її бачить клієнт, тоді шукаю компромісний варіант, котрий влаштовує його і досягнення якого є реалістичним.

Переконаний, що обіцяти клієнту те, що абсолютно недосяжне, навіть заради отримання гонорару, це хибний шлях. Між адвокатом та клієнтом мають бути максимально довірливі стосунки.

 

Отримані мною за роки навчання і роботи знання, досвід, вироблені навики та постійне продовження самоосвіти дозволяють впевнено виконувати навіть найскладніші завдання.

Я готовий запропонувати навіть самому вибагливому клієнту свої адвокатські послуги. Впевнений, що він / вона ними буде задоволений / -на. Тому, хто укладає зі мною угоду, я не гарантую виграш, бо я не суддя. Але я гарантую свою націленість на результат, чесне виконання завдань і відповідальне ставлення до роботи.

За час своєї роботи мені доводилося надавати правову допомогу жителям України, Білорусії, Росії, Польщі, Італії, Іспанії, Німеччини, Норвегії, Франції та США. Здебільшого клієнтів з іноземних країн цікавили питання застосування українського законодавства. Інколи ж доводилося надавати допомогу в судових справах, які тривали у Росії та Молдові.

Хочу зауважити, що я адвокат і робота по наданню правової допомоги – це мій хліб. Саме тому свої послуги я надаю переважно на компенсаційній основі. Але поруч з цим я звичайна людина у якої є певні цінності та погляди, а не лише бажання отримати гонорар за затрачений час. Саме тому частину свого часу я приділяю наданню безоплатної правової допомоги окремим людям, які потребують такої підтримки. Переважно такою благодійністю я займаюся по справах, які стосуються судової тяганини людей з органами влади чи їх посадовими особами. Дещо рідше, але все ж таки інколи берусь на безоплатній основі (pro bono) і за справи проти монополістів, які мають більше інструментів для свого захисту, ніж прості люди.

One response to “Services / Послуги

  1. Ротатенко Михайло

    Написано красиво – хочеться вірити, що й на ділі воно теж так вправно виглядає…

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s