Стажування кандидата в адвокати

Якщо ви хочете стати адвокатом і вже склали кваліфікаційний іспит з метою отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, але ще не пройшли стажування в адвоката (крім випадків, коли його проходження не вимагається), то можете пройти таке стажування у мене.

За рішенням Ради адвокатів Рівненської області 06.10.2017 р. мене включено до Реєстру адвокатів-керівників стажування у Рівненській області.

Станом на 30 жовтня 2017 р. я маю дві вакансії стажистів.

УВАГА! Згідно ч. 2 ст. 10 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” стажистом адвоката може бути особа, яка на день початку стажування має дійсне свідоцтво про складення кваліфікаційного іспиту.

Відповідно до ч. 1 ст. 6 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” адвокатом може бути фізична особа, яка має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права не менше двох років, склала кваліфікаційний іспит, пройшла стажування (крім випадків, встановлених цим Законом), склала присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

 

Тому, за потреби, – звертайтеся!

Мої контактні номери телефонів: 096-813-86-94 або 066-856-36-63.

Advertisements