Практика для студентів

Якщо ви молоді, активні й ініціативні, навчаєтесь на останніх курсах юрфаку та бажаєте отримати досвід, то можете спробувати стати моїм практикантом.

Ви самі обираєте зручний час та спосіб проходження практики. Ви можете отримати досвід правової роботи та громадської діяльності.

На виході Ви можете отримати досвід, знання та характеристику (рекомендації) для роботодавців.

Можливе укладення договорів на проходження виробничої практики зі студентами, направленими для її проходження вищими навчальними закладами.

Для прикладу, практику у мене виробничу та / або за власним бажанням отримання досвіду за роки роботи проходили студенти НУ “Острозька академія”, Київського університету права НАН України, Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, Львівського державного університету внутрішніх справ, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

P.S. Бажаючих пройти практику “для галочки” прошу не турбувати. Ви або проходите її повноцінно у робочі дні виконуючи поставлені завдання, або ж не проходите взагалі.

Мотиваціні листи із власними резюме та переліком предметів, які вивчали у ВНЗ надсилайте на мою адресу: glotov_k@ukr.net

Розгляну будь-які пропозиції.

Моя мета – передати досвід та отримати помічників, готових приділити частину свого часу роботі на користь суспільства. Крім того, найбільш успішних практикантів я можу рекомендувати колегам і знайомим керівникам різних підприємств та установ, які до мене періодично звертаються по допомогу знайти тямущих молодих юристів для працевлаштування.

Advertisements