Пропоновані мною зміни до законів України

Не обов’язково бути депутатом або олігархом, щоб змінювати світ. МАЙБУТНЄ БУДУЄТЬСЯ НАМИ І ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО ІЗ НАС. Кожен своєю повсякденною наполегливою працею може змінювати світ на краще. Хай це буде вчитель, лікар, будівельник, перукар, двірник чи сантехнік. Праця і вклад кожного у спільну справу надзвичайно важливі.

У той же час хто як не юристи / адвокати, котрі щодня працюючи з людьми, “бачать” не абстрактні, а конкретні недоліки окремих з них, помічають хвороби суспільства й держави та розуміють, що можна змінити для виправлення ситуації.

У цьому розділі блогу наведено перелік ініційованих (пропонованих) мною та розроблених за моєї активної участі законопроектів.

Перелік ініціатив див.: Ініціатива 1, Ініціатива 2… і т.д.

Звичайно в цьому блозі наведено не всі пропозиції щодо вдосконалення законодавства мого авторства. Адже часто у власних публікаціях в професійних ЗМІ я вказував і на інші проблемні питання та можливі способи їх вирішення. Проте, не всі вони були мною у подальшому оформлені в якості законопроектів й запропоновані законодавцям для запровадження. Тут описано лише ті ідеї, які я описав у вигляді законопроекту чи поправки до проекту закону як автор чи співавтор і пропонував його внести на розгляд парламенту.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s