Сайт для громади

21 січня 2016 року я розпочав впровадження власної волонтерської ініціативи “Сайт для громади”. Її суть зводиться до того, що я власними силами буду створювати сайти для сільських громад Волині (Рівненської, Волинської та Житомирської областей). Планується, що після повноцінного запуску та первинного наповнення інформацією такі веб-сайти я безоплатно передаватиму в користування органам місцевого самоврядування чи громадським активістам.

На мою думку це дасть можливість таким громадам швидше розвиватися, йти у ногу з часом, а також оприлюднювати інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування.

Перший такий веб-ресурс було в тестовому режимі запущено 21.01.2016 року для Повчанської сільської громади Дубенського району. Наразі сайт перебуває на стадії доопрацювання і наповнення інформацією. Утримання такого сайту вимагає лише наявності ентузіазму, комп’ютера та достатнього для наповнення його інформацією доступу до інтернету. Що з цього вийшло ви можете переглянути ТУТ

Я переконаний, що створення подібних ресурсів дасть можливість віддаленим від районних та обласних центрів громадам швидше розвиватися, залучати інвестиції та інформувати власних мешканців про діяльність органів місцевого самоврядування.

Хочу зауважити, що цією ініціативою я абсолютно не планую створювати конкуренції тим, хто професійно займається розробкою та супроводом веб-сайтів. Оскільки я юрист, а не програміст. Проте, вірю, що мій досвід та вміння дозволять допомогти тим, хто не має можливості оплатити професійну розробку веб-сторінок для своїх громад. Впевнений, що у подальшому сільські активісти завдяки такій моїй допомозі навчаться особливостям постійного оновлення своїх веб-сторінок, їх якісного наповнення тощо. Можливо, когось це спонукає знайти спонсорів для розробки у майбутньому ресурсу для власної громади професійними програмістами вже з урахуванням отриманого завдяки співпраці зі мною досвіду.

Advertisements