Право голосу ВПО

Поставлене у заголовку до цього посту запитання покликане розпочати дискусію між відвідувачами цього блогу та його автором стосовно питання, деталі якого описані далі по тексту.

Ви можете проголосувати лише проставивши варіант відповіді в опитуванні, а можете ще й взяти участь в дискусії. Щодо останнього, то як це зробити – наведено нижче.

Отже, цікава Ваша думка про те, чи виправданим є існування норми закону України “Про місцеві вибори” за якою людина відноситься до тієї територіальної громади і може голосувати на її території, де зареєстровано її місце проживання (“реєстрація” або по старому “приписка”). Чи можливо варто внести зміни до закону, якими скасувати прив’язку до “реэстрації” замінивши на прив’язку до “фактичного місця проживання”.

Якщо Ви підтримуєте ідею про те, що внутрішньо переміщені особи та інші люди, які не зареєстровані там, де реально живуть:

а) мали право голосувати за фактичним місцем проживання, в коментарі до цього посту додайте слово “Так”.

б) не мали право голосувати за фактичним місцем проживання, в коментарі до цього посту додайте слово “Ні”.

Також кожен бажаючий у своєму коментарі-відповіді до цього посту може висловити аргументи на користь тієї чи іншої відповіді.

Звертаю увагу, що обговорення триватиме до 10 жовтня 2015 року.

Дякую тим, хто візьме участь в дискусії за активну позицію, а не життя за принципом “Моя хата з краю”!

Advertisements

2 responses to “Право голосу ВПО

  1. Блог адвоката Миколи Глотова

    Так, слід надати їм право голосувати. Як автор запитання спробую висловитися першим щодо цього. Я впевнений, що належність людини до певної громади не має підтверджуватися виключно фактом реєстрації її місця проживання на території такої громади. Для прикладу, я зареєстрований в селі на Ковельщині, працюю в рівному, а реально мешкаю в Рівненському районі. Чому я не можу обирати депутатів селищної ради, голову, депутатів районної і обласної рад в районі, де я реально мешкаю, а не зареєстрований формально?! Я думаю, що це дискримінація. І та ж сама ситуація нині існує із внутрішньо переміщеними особами. А хто ще що про це думає?

  2. Борис Пасичнюк

    ТАК

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s